Pagrindinis > Durų ir Langų Aliarmą Namuose Kovos Vagystės Signalizacijos Sistemos, Magnetinis Jutiklis Kartą Atidėti Signalą, Baseinas, Durų Signalas Vaikams

Durų ir Langų Aliarmą Namuose Kovos Vagystės Signalizacijos Sistemos, Magnetinis Jutiklis Kartą Atidėti Signalą, Baseinas, Durų Signalas Vaikams

€4.17

  • Sertifikavimo: Nėra
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Mes siūlome nuolaida didelis kiekis.Kviečiame susisiekti su mumis!

Super garsiai 110dB signalizacija.Kai kas nors atidaro duris ar langą neteisėtai (santykinė pirminės ir antrinės dalys, pakeitimus), signalas gali išduoti stiprus signalas, įspėjimas įsibrovėlis palikti ir priminti savininkas.Lengvai montuojamas klijų.Tipo prie lango ar durų.Puikus įrašas įspėjimas, namai,butai,mobilieji namai,biurai,viešbutis, kambariai,garažai,ir daugiau.

Magnetinis jungiklis jutiklis aptinka duris ar langą.Puikiai tinka namuose, garažas, butas, bendrabučio kambarį, mobiliojo namo, RV, biuro ir daugiau

4 Režimai: Aliarmo režime: duoti signalą, kai durys yra atidarytos; durys uždarytos, tada garsas nustoja ne vieną kartą.Pastovus, aliarmo režime: signalas eina ne mažiau kaip 10 sekundžių, kai durys ar langas yra atviras kartą.Užraktas durų priminimas režimas: jums priminti, durys vis dar atviros, kai jums nereikia uždaryti duris.Skambinti režimas: "DingDong" garso, kai durys yra atviros kartą priminti, kas nors ateis į arba iš.

Kaip transformuoti 4 funkcijos?On & off jungiklis 1 metu, tai yra, į Aliarmo režimą.Tai signalai, kai durys ar langai yra atidaryti; Sustoja, kai jie yra uždaryti.On & off jungiklis 2 kartus, tai yra Pastovus, Aliarmo režime.Ji signalizacijos bent 10s, kai sukėlė.On & off jungiklis, 3 kartus, tai yra Užraktas durų priminimas režimu.Tai skamba "Di--Di-Di", kai durys langai yra atidaryti; Sustoja, kai jie yra uždaryti.On & off pereiti 4 kartus, tai yra Doorbell režimu.Tai skamba "Dingdong" kai durys ar langai yra atidaryti.

Pažymėti: Kiekvieną kartą, kai jungiklis on & off mygtuką, turėtų per 3s po pyptelėjimo paskutinį įjunkite & off.Priešingu atveju, ją iš naujo pradėti.Battery low rodo: Kai žadintuvas baterija veikia mažas, kiekvieną kartą, kai įjungiate įjungimo, aliarmo priimančiosios bus garsai "Du" apie pusę antros.Kai žadintuvas yra žemas akumuliatoriaus būklę, ji vis dar gali dirbti apie 10 ~30 dienų, pakeiskite bateriją.

Įrengimas

Pasirinkti vietą, durų ar langų įdiegti signalizacijos.Pasta signalą ir themagnet ant durų ir dėžės su lipduku.Prašome atkreipti dėmesį, kad linijos ant magneto, turi sutapti linija, signalizacija.

Magnetinis jutiklis yra dešinėje pusėje priimančiosios, kad magnetas turėtų būti įrengti dešinėje pusėje signalą šeimininkui .

Jei signalizacija yra sumontuota ant durų, prašome įdiegti magnetas ant rėmo duris.Jei jums ją įdiegti signalizacija ant rėmo duris, tada įdiegti magnetas ant durų.Įsitikinkite, kad, kai durys yra atidarytos, magnetas yra atskirta nuo pavojaus, kad ji gali būti aptikti ir sukelti pavojaus signalą.

Įrengdami, įsitikinkite, kad atstumas tarp signalo ir magnetas turi būti ne didesnis nei 10 mm, kai durys ar langas uždarytas.

Specifikacija

Medžiaga: ABS

Spalva: Balta

Baterijos budėjimo laikas: Daugiau nei 12 mėnesių

Signalo garsumas: 110dB (Bandymų atstumas yra 30 cm)

Atotrūkis atstumas diegimas(atstumas tarp priimančiosios ir magnetas): Mažiau nei 1cm

Darbinė temperatūra: 10 laipsnių žemiau nulio iki 60 laipsnių aukščiau nulio

Saugojimo temp: 20 laipsnių žemiau nulio iki 60 laipsnių aukščiau nulio

dydis: 56 * 15 * 30mm

Baterijos: 3pcs LR44 baterijas priimančiosios. (Būti)

Dažnis: 433.92 MHz

Pakuotės Turinys:

1 * Signalizacija

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

Žymos: širdies ritmo daviklis, magnetinio led jungiklis, signalizacijos baseinai, jutimo žaislas, gsm magnetinis durų signalas, magnets door alarm, magnetic contact switch 20, kovos vagystės piniginės, vaizdo jutiklio modulis, baseinas wifi signalas.

Panašūs produktai: