Pagrindinis > 4/7/9 Vnt Spuogai Spuogas Blackhead Valiklis priemonė Comedone Extractor Lenktas Pincetas Rinkinys Adatos Šaukštas Veido Odos Priežiūros Priemonė

4/7/9 Vnt Spuogai Spuogas Blackhead Valiklis priemonė Comedone Extractor Lenktas Pincetas Rinkinys Adatos Šaukštas Veido Odos Priežiūros Priemonė

€1.47

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tipas: Rankinių Įrankių Dalys

4/7/9 Vnt Blackhead Valiklis Comedone Extractor Lenktas Pincetas Rinkinys

Savybės:

- Aukštos kokybės spuogai valikliu adatos, įrankiai, be žalos jūsų odos barjerą.

- Šių skirtingų įrankių, kurie gali padėti pašalinti inkštirus, spuogus ir įvairių dėmių, kad jūsų veidas švarus ir sklandžiai be paraudimas ar randų.

- Anti-slip rankenos padės jums geriau kontroliuoti slėgio naudojimo metu, užtikrinti, kiekvienas žingsnis gali būti padaryta su išskirtiniu kontrolė ir tikslumas.

Techniniai duomenys:

- Spalva: sidabrinė

- Medžiaga: nerūdijantis plienas

Pakuotė:

1 x Rinkinys 4 Profesionalių Odos Priežiūros Rinkinys( su būda )

arba

1 x Rinkiniai, 7 Professional Odos Priežiūros Rinkinys( su būda )

arba

1 x Rinkiniai 9 Profesionalių Odos Priežiūros Rinkinys( su būda )

Skelbimas:

- Visuomet valykite odą prieš ištraukti ir po to, siekiant išvengti infekcijos.

- Tinkamas laikas pašalinti inkštirus iš karto po dušo ar naudoti šilta veido rankšluostį, maždaug 1-2 minutes, kaip garas atveria poras.

- Tiesiog vieta, linijos pabaigos per viršų blackhead ir švelniai paspauskite.Jis tiesiog turėtų iššokti lengvai.Jei reikia, naudoti adatą ir atidžiai pasirinkti jūsų paviršiaus oda, jei jūsų poras yra ne subrendo.

- Prašome išvalyti įrankius su alkoholio prieš ir po naudojimo.

Žymos: extractor varžtų rinkinys, extractor varžtas, extractor riešutų, antakių tweezer, ištraukimo ventiliatorius, blackhead įrašą, grožio girtas, veido rinkinys, Oro ištraukimo, varžtų ištraukimo.

Panašūs produktai: